Windows 11 Professional Lisans Anahtarı

Ürün Bilgisi

Kullanım süresi yoktur. Format sonrası çalışır.

Sipariş sonrası otomatik olarak teslim edilir.

İndirme dosyaları ve kurulum yönergeleri mail adresinize gönderilmektedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bireysel Dijital Lisans Ürünüdür.

Kurumsal Firmaların Kullanması Önerilmez.

Tek bilgisayar için geçerlidir.

41,58

79 adet stokta

Description

Windows 11 Professional Lisans Anahtarı: Bilgisayarınızı Güçlendirin ve Verimliliğinizi Artırın

Giriş:

Bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanmak ve işinizi daha verimli bir şekilde yapmak mı istiyorsunuz? Windows 11 Professional Lisans Anahtarı tam size göre! Bu yeni ve gelişmiş işletim sistemi, Windows 10’un tüm özelliklerine ek olarak, iş kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış birçok yeni özellik ve işlev sunar.

Gelişme:

Windows 11 Professional ile şunları yapabilirsiniz:

  • Gelişmiş Güvenlik: Windows Hello ile parolasız oturum açma, BitLocker ile cihaz şifrelemesi ve Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) ile gelişmiş tehdit koruması gibi özelliklerle bilgisayarınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.
  • Daha İyi Performans: Windows 11, daha hızlı başlatma süreleri, daha akıcı bir kullanıcı deneyimi ve daha iyi uygulama performansı gibi birçok performans iyileştirmesi sunar.
  • Kolay Yönetim: Windows 11 Professional, Grup İlkesi ve Microsoft Intune gibi araçlarla bilgisayarlarınızı ve kullanıcılarınızı kolayca yönetmenize olanak tanır.
  • Geliştirilmiş Çoklu Görev: Snap düzenleri ve sanal masaüstleri gibi yeni özellikler ile birden fazla görev arasında kolayca geçiş yapabilir ve daha üretken olabilirsiniz.

Sonuç:

Windows 11 Professional Lisans Anahtarı, bilgisayarınızı güçlendirmek ve işinizi daha verimli bir şekilde yapmak için ideal bir çözümdür. Bu lisans anahtarını satın alarak:

  • Bilgisayarınızın güvenliğini artırabilirsiniz: Windows 11’in gelişmiş güvenlik özellikleri ile bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı daha iyi koruyabilirsiniz.
  • Daha üretken olabilirsiniz: Windows 11’in yeni ve gelişmiş özellikleri ile işlerinizi daha hızlı ve daha kolay yapabilirsiniz.
  • Zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz: Windows 11’in kullanımı kolay arayüzü ve yönetim araçları ile zamandan tasarruf edebilir ve BT maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Specification

Overview

Languages

Customer Reviews

0 yorum
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreleri temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Windows 11 Professional Lisans Anahtarı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.